Tavs stils

Kā tevi redz apkārtējie vai kā radīt vajadzīgo tēlu
Imidžs – tas ir mūsu radīts tēls. Parasti, tas tiek veidots atkarībā no rakstura īpatnībām, ieradumiem, sociālā statusa, apkārtējiem, mūsu izvēles. Kādreiz, šo tēlu vajag izveidot ļoti ātri, lai labu, pirmo iespaidu. Vislabākais veids, kā to izdarīt ir ar apģērba, frizūras un meikapa palīdzību, citādāk var gadīties, ka līdz pārrunām jūs nemaz netiekat.

Izveidot tēlu, vislabāk tev palīdzēs gaumes sajūta un idejas, par kurām mēs jums gribam pastāstīt. Izvēlies aprakstu un uzzini savu stilu, zīmolus kuri tev derēs un daudz citu, interesantu jaunumu.

Sieviete – saimniece
Neskatoties uz to, ka tu dzīvo visstraujākajā gadsimtā, tev patīk ilgas sarunas pie kamīna, romantiski vakari sveču gaismā un stabilas, noturīgas attiecības, tu cieni ģimenes tradīcijas un esi pārliecināta, ka būs mājsaimniecei, tas ir īpašs talants, kurš nav dots kurai katrai? Tavs kulināres talants ir spējīgs padarīt traku jebkuru vīrieti, bet dabas dotais talants radīt apkārt sev skaistumu un mājīgu atmosfēru ir spējīgs piesaistīt tev apkārt daudz dažādu cilvēku, daudzi no kuriem ir vai nu tavi pielūdzēji, vai nu tavi uzticami draugi…
Tavs stils ir sievišķīgs un praktisks, retro mūsdienu izpildījumā, piemēram, 70. gadu stils. Tev der visi klasiskie krāsu salikumi, visi gaišie toņi, ziedu raksti. Izvēloties apģērbu, tev obligāti vajag pasvītrot savu sievišķību: šmaugo vidukli, augstās krūtis, skaisto gurnu līniju un slaidās kājas. Tēlu papildinās gari, dabīgas krāsas mati, kuplas lokas, kā arī rūpīgi pārdomāts meikaps: dabīgs dienā un ar akcentu uz lūpam – vakarā.
Zīmoli: Bottega Veneta, Dior, Celine.

Zēns
Iedomājies, tu uzvelc rozā zīda kleitu ar mežģīnēm…tu to pat nevari iedomāties? Tavā garderobē ir grūti sameklēt svārkus, par kleitā nemaz nerunājot? Bet bērnībā, tu esi cīnījusies par savām tiesībām un ne tikai ar vārdu palīdzību?
Tavs stils ir atkarīgs no garastāvokļa, vai nu sportisks, vai nu ekstravagants.
Visvienkāršākais – denim. Diezgan sarežģīti ir sameklēt bikšu kostīmus priekš darba, bet ja ieņemamais amats liek, tad vajag pacensties. Tavā garderobē iederas visas krāsas, izņemot rozā, nu bet tas jau pats par sevi saprotams. Kaut gan jāsaka, ka šī krāsa priekš tevis nemaz neeksistē. Izvēloties apģērbu priekš darba, eksistē arī izņēmumi – tevi pievilina sievišķīgi fasoni. Nepadodies kārdinājumam un netērē velti naudu – tu tādu apģērbu vienalga nenēsāsi, pat, ja tā ir žakete, kura ideāli pieguļ. Tu tajā vienalga jutīsies neērti. Pērc apģērbu, kuriem ir vienkāršs piegriezums un kuri ir šūti no dabīgiem audumiem.
Zīmoli: Dsquared2, Dolce&Gabbana, Guess, DKNY, MARCIANO.

Lietišķā sieviete
Tu visu vari izdarīt pati, bet tavs credo – saprātīgums it visā. Tu vienmēr esi pieklājīga, diplomātiska, tu vari atrast kopējo valodu ar ikvienu. Neskatoties uz to, ka daudzi tevi uzskata par cietsirdīgu un pārlieku māņticīgu, tavi vistuvākie cilvēki zina, cik ļoti jūtīga un viegli ievainojuma tu patiesībā esi.
Tavs stils ir praktiskā klasika un lietišķais stils – darbam, kantrī – lukss – dvēselei. Darba apģērbam ir jābūt praktiskam un ērtam, bet pašūtam no augstas kvalitātes materiāliem. Draugu klātbūtnē var atslābt un izvēlēties visu, iepriekš noteiktā rāmja robežās.
Matu griezumam jābūt vienkāršam, meikapam – dabīgos toņos.
Zīmoli: MaxMara, Ralph Lauren, Michael Kors.