Stila stundas: kā pareizi izvēlēties kleitas krāsu

Noteikti, katrai daiļā dzimuma pārstāvei, savā arsenālā ir jābūt nenoliedzamiem sievišķības atribūtiem – kleitām. Izvēloties kleitu, vērā ir jāņem ļoti daudz kritēriju, figūras īpatnību, kādiem gadījumiem kleita ir paredzēta: svētku reizēm, ikdienai, kluba apmeklējumiem u. t. t. Jāizvēlas siluets, kurš jums piestāvēs, auduma kvalitāte, kurai arī ir ļoti liela nozīme… un tam visam kopumā ir jārada pozitīvs iespaids. Vēl viens ļoti svarīgs moments, kuru mēs iepriekš neminējām, kleitas izvēlēšanās brīdi, ir krāsa. Mēs visi aptuveni zinām, kādas krāsas mums piestāv, bet mēs atkal gribētu atgriezties pie šīs tēmas un pārrunāt to sīkāk, jo pareizai kleitas krāsas izvēle ir liela nozīme, pat ja mēs izvēlēsimies kleitu un tā atbildīs visiem iepriekš minētajiem kritērijiem, bet ja tai būs krāsa, kura jums nepiestāv…diemžēl, vēlamais, pozitīvais efekts nebūs panākts, iegādāties tādu kleitu, tik tiešām, nav vērts.

Lai pareizi izvēlētos kleitas krāsu, ir jāzina, ka pastāv četri spilgti sieviešu tēla tipi, kuri ir nosaukti skaistajos gadalaiku vārdos: “Rudens”, “Pavasaris”, “Ziema” un “Vasara”. Pirmie divi gadalaiki ideāli harmonizē ar siltajiem toņiem, bet nākošie divi gadalaiki, ir ideāli savienojumā ar auksto krāsu paleti. Pareizi nosakot savu tipu, kurai krāsu paletei jūs piederat, jūs varēsiet, vislabākajā veidā, izvēlēties kleitai pareizo toni, tas nozīmē tieši to, kurš jums vislabāk piestāv. Paņemiet audumu vai kleitu un pietuvojiet to savai sejai un izanalizējiet, vai jūs seja kļūst starojoša, vai pasvītro jūsu acu skaistumu , vai tieši otrādi, acu skatiens kļūst neizteiksmīgs un sejas krāsa liekas pelēka. Atcerieties, ka tas viss jādara labā apgaismojumā, vērā ir jāņem dabīgā acu un matu krāsa.

Četri, sieviešu ārējā izskata tipi un vēlamā kleitas krāsa.

Elegantais “Rudens”.

Jūsu raksturojums: zeltaina āda, iespējams, ka jums ir vasaras raibumu, matiem var būt ruds tonis, acis – zaļpelēkas, vai spilgti zilas, vai brūnas.
Jums piestāv: debess zila, smaragda zaļa, sinepju, sarkana, piesātināta vara, bēša, dzelteni bēša, tumši sarkana un oranžas krāsas kleita.
Jums nepiestāv klasiskā krāsu palete: balts, melns, rozā pasteļtonis, zils un violets.

Romantiskais “Pavasaris”.

Jūsu raksturojums: gaiša, gandrīz caurspīdīga āda ar rozā nokrāsu, blondi vai kastaņbrūni mati, zaļpelēkas vai zilas acis.
Jums piestāv: tirkīza, visu zaļo toņu, aprikožu, koraļļu, persiku, krēmkrāsas, zeltītas, kakao krāsas kleitas.
Jums nepiestāv: zili – melno toņu, sniegbaltas, sudraba un gaiši pelēkas krāsas kleitas.

Dzīvespriecīgā “Vasara”.

Jūsu raksturojums: piena – balta āda, jums var būt daudz dzimumzīmju, gaiši brūni vai gaiši blondi mati, kuri saulē parasti paliek gaišāki, gaiši brūnas, vai dzidri zilas, vai gaiši zaļas acis.
Jums piestāv: visu rozā toņu, džinsu toņu, pērļu, lillā, indigo, bēšas, aveņu, vīna, sarkanā vīna, tumši violetas krāsas kleitas.
Jums nepiestāv: košā salātu, burkānu, citronu, vara un oranžā krāsa.

Greznā “Ziema”.

Jūsu raksturojums: ziloņkaula, porcelāna krāsas ādas tonis, mati tumši – sākot ar kastaņbrūniem un beidzot ar melniem, ļoti reti ir sastopams tips ar platīna krāsas matiem. Acis – zilas, brūnas vai zaļas.
Jums piestāv: aristokrātiskās klasikas baltas – melnas, kafijas, šokolādes, fuksijas, koši sarkanas, sārtās, violetas, gaiši pelēkas krāsas kleitas.
Jums nepiestāv: dzeltenas, haki, oranžas un netīri pelēkas krāsas kleitas.