Stila stunda sievietēm

Katra sieviete, visas savas dzīves garumā mācās, kā skaisti ģērbties, kā būt stilīgai, pasvītrot savu sievišķību, kā arī savu seksualitāti, kā pareizi izvēlēties un saskaņot apģērbu un vēl daudzas citas mākslas, piemēram, kā skaisti sasiet šalli, kādus apavus izvēlēties u. t. t.

Šodien, mēs gribam, sevi mīlošām modes dāmām, sniegt dažas rekomendācijas, kuras mums ir devuši vadošie modes pasaules profesionāļi. Šīs rekomendācijas, palīdzēs katrai sievietei, iemācīties, kā vajag pareizi veidot savu ideālo tēlu. Citiem vārdiem sakot, piedāvājam jūsu uzmanībai vadošo modes profesionāļu stila stundas!

Sieviešu stila stundas.

Nekādā gadījumā nepērciet apģērbu, kuram nav jūsu izmērs, rēķinoties ar to, ka tuvākajā laikā jūs atbrīvosieties no dažiem kilogramiem liekā svara vai arī tieši otrādi, dažus kilogramus pieņemsieties svarā. Apģērbs nedrīkst būt ne liels, ne mazs, tam ir jābūt tieši laikā! Tas ir viens no zelta likumiem, kuru ievērojot, jūs vienmēr izskatīsieties efektīvi.

Lai arī cik dīvaini tas liktos, bet ļoti daudz kas ir atkarīgs no krūštura. Ja jūs esat izvēlējusies pareizas formas krūšturi, tad tas būs spējīgs pasvītrot jūsu jostas vietu un pacelt krūtis. Tas nozīmē, ka apģērbs uz jums izskatīsies daudz skaistāk un sievišķīgāk.

Sastādiet savu bāzes garderobi, kurai vajadzētu sastāvēt no universālām lietām. Būtu ļoti jauki, ja šīs lietas lieliski izskatītos ar citiem garderobes elementiem. Ja jums ir izdevies to panākt, tad jūs varat rēķināties ar to, ka varēsiet, katru reizi, veidot jaunu, modernu apģērba komplektu.

Apģērbā izvēlieties tās krāsas, kuras atbilst jūsu krāsas tipam. Ja noteiktas krāsas apģērbs padara jūsu sejas krāsu bālu un slimīgu, tad tas nozīmē, ka tā nav jūsu krāsa. Eksperimentējiet ar vienas krāsas vairākiem toņiem, tādā veidā jums izdosies sastādīt priekš sevis ideālu krāsu paleti.

Klasiska griezuma apģērbs vienmēr ir modē, tāpēc jūsu garderobē vienmēr ir jābūt taisna griezuma biksēm, zīmuļveida svārkiem un žaketei.
Vēl viena svarīga stila stunda – apģērbu vienmēr vajag izvēlēties atbilstoši figūras tipam. Pareizi izvēlēts apģērbs vienmēr pasvītros jūsu augumu un veikli nomaskēs auguma trūkumus.

Šis stila stundas ir paredzētas ne tikai pieaugušām sievietēm, bet arī jaunietēm, kurām ir aktīvs dzīves veids. Atcerieties, ka aksesuāri, frizūras un meikaps spēlē lielu lomu tēla radīšanā.

Nedrīkst aizmirst, ka apavi un kurpes arī ietilpst stilīga tēla veidošanā. Kādreiz pat nevajag pirkt jaunu apģērbu, pietiek, ar to, ka nopērkat jaunu, skaistu somu un jūsu tēls vienā mirklī jau ir pārvērties. Bet jāsaka, ka izvēlēties somu un apavus nav nemaz tik viegli. Jūs joprojām uzskatāt, ka somai un apaviem ir jābūt vienā krāsā? Kļūda! Šīs pārliecības ir palikušas tālā pagātnē. Mūsdienu dizaineri piedāvā jums būt drosmīgākām un atļauties vairāk fantāzijas, izvēloties somu.

Bet ja jūs tomēr gribat iegādāties vienas krāsas komplektu – lūdzu, jums neviens to nav liedzis.

Kā lai nekļūdās izvēloties apavus? Īstenībā, tas ir ļoti vienkārši, galvenais ir pievērst uzmanību detaļām. Piemēram, vienmēr var atšķirt sporta apavus no ofisa apaviem, vai ne? Tieši tāpat ir arī ar somām: eksistē somas, kuras ir paredzētas sportam, ikdienas u. t. t. Divu dažādu stili somai un apaviem – nav pieļaujami!