Šīs sezonas aktualitātes peldkostīmu modē

Vasara ir tieši pilnbriedā, tāpēc laiks runāt par peldkostīmu modi. Arī uz pludmales apģērbu attiecas modes aktualitātes un katru gadu peldkostīmu modē ienāk jaunas vēsmas. Šogad varam vērot ļoti lielas pārmaiņas, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, tāpēc noskaidrosim, kādu peldkostīmu šosezon ir vērts iegādāties?

Paaugstināta jostasvieta

Viena no būtiskākajām aktualitātēm ir paaugstināta jostasvieta peldkostīma apakšējai daļai. Ja ilgu laiku modē bija pēc iespējas mazāki peldkostīmi, kas knapi vien nosedz vajadzīgās ķermeņa daļas, tad tagad peldkostīmu apakšējā daļa nereti sniedzas līdz pat viduklim. No vienas puses šādi peldkostīmi ir praktiski, jo nosedz ķermeņa nepilnības vēdera rajonā, bet, no otras puses, šādi peldkostīmi nederēs tām, kas plāno iegūt perfektu, zeltaini brūnu iedegumu.

Volāni

Tāpat kā kleitām, arī peldkostīmiem modē nāk lieli volāni plecu un krūšu daļā. Modē ir gan volāni uz viena pleca, gan arī abiem. Šāds peldkostīma piegriezums īpaši labi izskatīsies mazu krūšu īpašniecēm un sievietēm ar bumbierveida figūru, jo ķermeņa augšdaļu padarīs masīvāku un, līdz ar to, ķermeni kopumā simetriskāku. No šādiem peldkostīmiem gan noteikti vajadzētu izvairīties sievietēm ar ābola ķermeņa formu.

Viendaļīgi peldkostīmi ar lieliem muguras un krūšu izgriezumiem

Modē atkal nāk viendaļīgie peldkostīmi, taču ar nosacījumu, ka tiem ir lieli izgriezumi. Mugura var būt pat pilnībā atsegta un arī krūšu izgriezums var sniegties teju līdz viduklim. Šādi peldkostīmi izskatīsies īpaši kārdinoši lielu krūšu īpašniecēm. Šādiem peldkostīmiem liels pluss ir tas, ka tajos kājas izskatās vizuāli garākas, turklāt, ir iespējams nosegt dažādas ķermeņa nepilnības vēdera zonā. Mīnuss, atkal ir problemātiska iedeguma gūšana.

Tamborējumi un raupjas mežģīnes

Ļoti aktuāli peldkostīmos ir dažādi malki tamborējumi vai raupjas, vienkāršas mežģīnes. Šādi akcenti ver papildināt ikvienu peldkostīmu, neatkarīgi no tā piegriezuma, krāsas vai citiem aspektiem. Īpaši bieži šādi tamborējumi tiek iekļauti divdaļīgo peldkostīmu augšiņās. Šādi akcenti arī piestāvēs ikvienai, neatkarīgi no ķermeņa formas.

Pasteļtoņi un zemes krāsas

Ļoti lielas pārmaiņas, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ir novērojamas peldkostīmu krāsās. Iepriekš tik ļoti aktuālos spilgtos toņus nu ir nomainījuši mierīgi pasteļtoņi. Īpaši aktuālas ir maigi rozā, persiku un gaiši zaļā krāsa. Tāpat visai aktuālas ir zemes krāsa, kā, piemēram, olīvzaļā, brūnā, tumši zilā utt. Saglabājušās ir vienīgi vienmēr aktuālas, melnā un baltā krāsa.

Sportiskais stils

Vēl peldkostīmu modē ir ienācis sportiskais stils. Tas nozīmē, ka pašlaik aktuāli ir peldkostīmi, kas ļoti atgādina treniņtērpus. Augšdaļa pēc formas un stila ļoti atgādina sporta krūšturi, bet apakšā ir nelieli šortiņi. Ļoti labi ir tas, ka šāda veida peldkostīmi koriģē sievietes formas. Piemēram, sporta krūšturi paceļ krūtis, bet šortiņi var noslēpt nepilnības gurnu daļā. Šādai peldkostīmi būs arī ļoti ērti un īpaši piemēroti tām dāmām, kas pludmalē ne vien laiski sauļojas, bet arī labprāt aktīvi peldas vai spēlē pludmales volejbolu.