Kas būs modē rudens – ziemas sezonā, 2016. – 2017. gadā?

mode-rudens-ziema

Saulainā krāsa

Spilgtas krāsas parasti ir sastopamas pavasara – vasaras kolekcijās, bet dažas no krāsām ir tik skaistas, ka dizaineri nebija spējīgi no tām šķirties pat ar aukstāka laika iestāšanos un izmantoja tās savās rudens- ziemas kolekcijās. Ja runājam par krāsām, tad saulainā, dzeltenās krāsas toņu, palete – tā ir visaktuālākā modes tendence 2016. gada rudenī. Rudenī jūs var sildīt ne tikai piesātinātie citrona un apelsīna krāsas toņi, bet arī daudz tumšāki un mierīgāki toņi, piemēram, olīvu krāsas toņi, laima krāsas toņi un sinepju krāsas toņi.

Tieši sinepju krāsas toņi lieliski izskatās uz dažādām auduma faktūrām. Roberto Cavalli veiksmīgi to izmanto gaisīgos, bezsvara audumos, Arthur Arbesser – spīdīgam velūram, bet Gucci to izmanto apjomīgām kažokādām savās 2016. – 2017. gada kolekcijās.

“Vecmāmiņu” lakati

Vai jūs kādreiz esat nēsājuši lakatu, apsietu ap galvu, tā, kā to kādreiz ir darījušas mūs vecmāmiņas? Neesat pat mēģinājuši? Tad ir pēdējais laiks, lai to iemācītos darīt! Tāpēc, ka 2016. gada ļoti praktisks apģērba aksesuārs būs lakats, no kura viegli var izveidot šalli. Tas ir ne tikai moderni, bet arī ļoti ērti, tas pasargās jūsu ausis no aukstā vēja, un ir iespējams, ka noslēps, ne visai kārtīgi ieveidotus matus.

Šī ideja, vienlaicīgi ienāca prātā, vairākiem dizaineriem. Piemēram, Mary Katrantzou iesaka izmantot lakatus ar košiem ziedu zīmējumiem, bet Christopher Kane – gaisīgus šifona auduma lakatus.

Asimetrisks piegriezums

Daudziem perfekcionistiem tas liks vilties., bet izrādās, ka pareizums, stingrība un simetrija, vairs nav modē, jo tas viss ir garlaicīgs un paredzams. Tāpēc tagad, aktuālākās modes tendences aukstajam laikam ir asimetrisks piegriezums, vairāki slāņi un neproporcionalitāte.

Plati svārki un kleitas ar nelīdzenu apakšmalu, “nepareizas” vīles, viena piedurkne (tik tiešām, priekš kam tā otrā ir vajadzīga?), to visu savās rudens – ziemas kolekcijā demonstrē dizaineri Narciso Rodriguez, Jill Stuart, DKNY un daudzi citi.

Veļas stils

Tas ir īsts atradums tām sievietēm, kuras nav vienaldzīgas pret skaistu apakšveļu. Apģērbs “veļas stilā”, tas ir tieši tas, ko būs ļoti moderni nēsāt 2017. gada ziemā, neskatoties uz to, ka ārā ir auksts.

Lielas korsetes, kuras atgādina krūšturus, pidžamu kostīmi un caurspīdīgas kleitas – uzslava dizaineriem, kuri lielu uzmanību ir veltījuši maigumam un seksualitātei, šajā drūmo – rudens – ziemas apģērbu vidū.

Portreti uz apģērba

Ja pagājušajā gadā modē bija ģeometriskie zīmējumi, svītras, kvadrāti un rūtiņas, tad 2016. gada rudenī modē būs daudz košāki un jautrāki zīmējumi. Aizmirstiet par garlaicīgajiem zīmējumiem, lieciet tos visus nost. Droši nēsājiet apģērbu, kuram virsū ir uzzīmēts kaut kas, daudz tuvāks mākslai – lieli portreti, gleznas, slavenu gleznu reprodukcijas.

Atkailināti pleci

Šī, 2016. gada modes tendence, tiek vērota vairāku dizaineru modes skatēs. Visvairāk sakritību bija tiem atkailinātajiem pleciem, kuri var izskatīties daudz seksuālāk nekā dziļi dekoltē. Dizaineri iesaka, pat ja jūsu piedurknes paliek savās vietās, pasvītrojiet plecu līniju ar kontrastainu krāsu, izšuvumiem, aplikāciju, jebkura veida dekoru, lai tikai pievērstu uzmanību atkailinātajiem pleciem.

Akcents ap kaklu

Mūsu graciozie kakli – tas ir vēl viens, dizaineru uzmanības objekts šajā gadā. Un pasvītrot to var tikai ar dažādu formu un izmēru krādziņām, šallēm, cepurēm, šņorēm un kakla lakatiem.

Mežģīnes

Dizaineri Dolce & Gabbana un Alberta Ferretti izmanto mežģīņu audumu ne tikai priekš apģērba apdares. Lieliskas kleitas līdz grīdai, midi un mini kleitas, ir pilnībā darinātas no mežģīņu auduma, kuram cauri spīd āda, kas var būt vēl vilinošāks? Tieši tādas modes tendences viņi demonstrēja savā rudens – ziemas kolekcijā un jūs arī varat sekot šīm modes tendencēm.