Kam jābūt ikkatras sievietes garderobē?

Katrai sievietei ir savas stils. Tas ir ļoti labi, jo dod iespēju izcelties un parādīt apkārtējiem savu gaumi un personību, taču pastāv arī zināma etiķete ikkatram notikumam, tāpēc ikkatrai sievietei ir jāizveido sava bāzes garderobe. Tai jāsastāv no tiem apģērba gabaliem, kas var noderēt dažādās situācijās un ko var viegli kombinēt un papildināt ar citiem apģērbiem un aksesuāriem, izceļot savs labās auguma īpašības. Kam tad jābūt ikvienas sievietes garderobē?

Džinsu bikses
Katrai sievietei ir vajadzīgi vismaz divi pāri džinsu bikšu. Būtu ieteicams, iegādāties vienas tumšāks un vienas gaišākas bikses, lai varētu tās kombinēt pilnīgi ar visiem apģērbiem, izņemot gadījums, kad auguma īpašību dēļ vai nu gaišas vai tumšas bikses nēsāt nebūtu ieteicams. To, kādām tieši jābūt džinsu biksēm, arī jānosaka pēc auguma tipa, taču labāk būtu, ja tās būtu klasiska piegriezuma bikses bez liekiem rotājumiem un papildus elementiem.

Melnas laiviņas ar nelielu papēdi
No apaviem, ikvienai sievietei noteikti ir vajadzīgas melnas laiviņ kurpes ar aptuveni 3 līdz 4 cm augtiem papēžiem. Tās nekad neizies no modes, jo ir viens no pamata garderobes elementiem. Ar šādām laiviņām varat doties jebkur, jo tās ir ērtas un izskatās pieklājīgi. Arī tad, ja dodaties uz kādu pasākumu, kur vilksiet augstas, greznas kurpes, varat paņemt līdzi šīs laiviņas, lai pasākuma neoficiālajā dāļā varētu justies daudz ērtāk. Laiviņ kurpēm vajadzētu būt ļoti kvalitatīvām un naudu uz tām nevajadzētu taupīt, jo tās paredzētas ilglaicīgai lietošanai.

Melnā vakarkleita
Protams, ikviena sieviete zina, ka garderobē jābūt mazajai melnajai vakarkleitiņai, kas derēs ikvienam pasākumam un būs ērti kombinējama ar dažādiem aksesuāriem un citiem apģērbiem. Melnajai kleitiņai jābūt ļoti vienkāršai, bez papildus rotājumiem, jo tos varēsiet pievienot pati, turklāt ik reizi citādākus, radot iespaidu, ka katrā pasākumā jums ir jauns apģērbs. Piegriezumu jāizvēlas atbilstoši auguma tipam, lai paslēptu visus trūkumus un izceltu tikai labo un skaisto.

Koriģējošā veļa
Daudzas sievietes uzskata, ka apakšveļai jābūt skaistai, sievišķīgai un veidotai no skaistām smalkām mežģīnēm. Arī šāda veļa var noderēt, bet pats svarīgākais ir iegādāties koriģējošu veļu ādas krāsā. Tas palīdzēs noslēpt visas ķermeņa nepilnības un liks jebkuram apģērbam virs šīs veļas izskatīties vienkārši lieliski. Noteikti iegādājieties gan koriģējošus krūšturus, atbilstoši apģērba piegriezumam un koriģējošos šortus, kas kājas padarīs slaidākas un noslēps visas tauku krociņas.

Melna un balta blūze
Blūze ir apģērba gabals, kas ir reizē gan ikdienišķs, gan svinīgs, gan lietišķs. Tātad, blūzi varēsiet vilkt jebkur, viss ir atkarīgs no tā, kā to sakombinēsiet ar pārējo apģērbu. Būtu ieteicams, lai katras sievietes garderobē būtu vismaz viena melna un viena balta blūze. Tās var vilkt gan uz darbu, gan vienkārši izejot ikdienas darīšanās, gan arī uz kādiem svinīgākiem pasākumiem, ja tiek vilktas kopā ar svārkiem. Blūzei jābūt klasiska piegriezuma, taču galvenais ir, lai jūs tajā justos ērti.