Kādā apģērbā sagaidīsim Ugunīgā Gaiļa gadu?

Laiks skrien ļoti ātri, tikko vēl bija vasara, kuru nomainīja zeltainais rudens un nu, jau vairs aiz kalniem nav ziema un Jaunais gads. Nav izslēgs, ka jau tagad, viena otra sieviete, sāk aizdomāties par to, kādu kleitu vilks Jauno Ugunīgā Gaiļa gadu sagaidot.

Gailis vienmēr vēsta kaut ko jaunu, viņa dziesma aizdzen projām ļaunos spēkus un paziņo par to, ka ir iestājusies jauna diena. Gailis pēc dabas ir cīnītājs, tātad, arī 2017. gads sola mums daudz neparastu situāciju, kurās vajadzēs izrādīt savu gara spēku un aizstāvēt savas tiesības.

Tajā pašā laikā, Gailis ir lielisks ģimenes galva un māk parūpēties par savu ģimeni.

Kādu tad kleitu vajag izvēlēties, sagaidot Jauno, Ugunīgā Gaiļa gadu?

Atbilde nav tik vienkārša, jo Gailis, pēc savas uzvedības ir ļoti dažāds – te viņš var būt miera un majestātiskuma iemiesojums, bet pēc mirkļa var drosmīgi un pašaizliedzīgi mesties cīņā.

Izvēloties tērpu, vajag ņemt vērā, ka Gailim patiks dārgas, košas drēbes, kurām, piedevām, vēl vajag būt arī modernām. Taupīt naudu uz spožām, zelta rotaslietām – nedrīkst. Visām, Jaungada tērpa detaļām, ir jābūt labi pārdomātām.

2017. gada Gailim ir spilgtas krāsas, pat ugunīgas, tāpēc krāsu favorīte būs sarkanā krāsa un visi tās toņi. Zelta krāsa un zelta rotaslietas, arī sagādās Gailim lielu prieku.

Mums visiem ir zināms, ka Gailis ir īsts faraons, viņam patīk izrādīties, viņam patīk viss košais un uzkrītošais, tāpēc sievietes, savas kleitas, Jaungada naktī var izrotāt ar spīdīgiem elementiem un pat ar spalvām, kuras lieliski iederēsies galvas segās.

Kādi tērpi Ugunīgajam Gailim nepatiks?

Nevienam nav noslēpums, ka Gailim nepatīk kaķu dzimtas plēsēji, tāpēc uz jūsu svētku kleitas, nekādā gadījumā, nedrīkst būt šo dzīvnieku attēli. Tas nozīmē, ka leoparda un tīģera tēmu labāk ir atlikt līdz labākiem laikiem.

Izvēlamies apģērbu saskaņā ar jaunākajām 2017. gada modes tendencēm.

Tātad, 2017. gadā, modē būs sarkanā krāsa, bet vai jūs varat iedomāties balli, uz kuru sievietes ir ieradušās tikai sarkanās krāsas kleitās? Nē, tāpēc Jaunā gada sagaidīšanai, labāk, izvēlēties citu krāsu apģērbu. Gailim ir ļoti košas krāsas, tāpēc, jūs varat izvēlēties arī oranžas vai pat baltas krāsas kleitu. Ja jūs tomēr esat izvēlējusies kleitu sarkanā krāsā, tad nelieciet nekādus papildus aksesuārus, jo kleita ir koša pati par sevi.

Jaunā gada sagaidīšanai jūs varat izvēlēties spīdīgus, vizmojošus audumus, tas var būt satīns, zīds, atlass, u. c. Lieliski izskatīsies arī samts. Kas attiecas uz griezumu, tad 2017. gads ir jāsagaida romantiskās, gaisīgās kleitās.

Ja jums nav iespējas iegādāties jaunu kleitu, tad varat iztikt ar košām detaļām, ar kurām noteikti var atsvaidzināt tērpu, kurš jau jums ir.

Vēl viena aktuāla tendence – bante. Ar krāsainām bantēm, jūs varat izrotāt visu kleitu vai arī izrotāt frizūru. Ar spīdumiem var izrotāt bikses, apavus, kleitu, jostu, u. t. t.

Kažokādu apmetņi kļūst aizvien populārāki un ja jūs uz Jaunā gada svinībām ieradīsieties tādā apmetnī, tad jūs uzskatīs par īstu modes dāmu.