Kā izveidot garderobi korpulentām dāmām. Evelīnas Hromčenko padomi

Visi Evelīnas Hromčenko padomi un ļoti interesanti un noderīgi. Mēs ceram, ka arī šajā jautājumā padomi, par garderobes izveidošanu korpulentām dāmām, būs noderīgi un ļaus dāmām daudz labāk orientēties plašajā preču klāstā un izvēlēties to, kas viņām patiešām ir nepieciešams.

Lūk, Evelīnas Hromčenko tēzes, kuras apgalvo, ka sieviete var atļauties būt jauna, stilīga, par sevi pārliecināta ar jebkurām ķermeņa formām.

Sievietēm, kuras daba ir apbalvojusi au kuplām formām, pirmām kārtām vajag atbrīvoties no kompleksiem un sākt veidot savu unikālu un pievilcīgu tēlu. Tāda darba rezultāti liks sevi manīt ļoti ātri.

Ģērbieties skaisti jau šodien, negaidiet, kad jūs notievēsiet vai izveidosiet galvu reibinošu karjeru.

Kopējās rekomendācijas

Jūsu garderobē ir jābūt mantām, kuras der visiem dzīves gadījumiem. Tajā vajag būt mājas apģērbam, apģērbam ar kuru jūs dodaties iepirkties, uz darbu un uz svinībām. Visām mantām ir jābūt gadījumam atbilstošām, stilīgām, tām labi jāizskatās uz jums.

Garderobē ir obligāti jābūt apģērba komplektam “priekš sevis”. To varat ģērbt pēc sirds patikas, satiekoties ar draugiem. Tie var būt mierīgos toņos, sastāvēt no vairākām kārtām, tikai nevajag izcelt vidukli. Apģērbam vajag būt ērtam.

Baidieties no garlaicīgiem apģērbu komplektiem bez aksesuāriem.

Bāzes garderobe ir universāla un visiem vienāda. Tas ir konstruktors, kurš ir atrodams katras sievietes garderobē, bet kurš der tikai viņai vienīgajai.

Kā neizskatīties vulgāri? Atbilde uz jūsu jautājumu varētu aizņemt veselu grāmatu, bet ja īsi, tad jāsaka – nedrīkst vilkt džinsus ar spīdumiem, rozā blūzītes, apavus ar garu, šauru purngalu, topiņus ar muļķīgu kaķēnu zīmējumiem, kašmira džemperīšus ar kažokādu, leoparda, perlamutra, dažādu izšuvumu apdari.

Par kleitām

Ja ir lieli gurni, tad jums vislabāk derēs svārki un kleitas, kuras ir mazliet garākas par ceļgaliem.

Kleitai ir jābūt kā uzlietai. Ja kleitas ir neatbilstošs, tad tā pārvērš sievieti masā bez formām.

Apjomīgu mini kleitu, sešdesmito gadu stilā, var atļauties jebkura jauna sieviete ar jebkurām ķermeņa formām.

Jebkura, korpulenta sieviete var atļauties uzvilkt pieguļošu kleitu, ja tā ir šūta no blīva trikotāžas un tai ir atbilstošs izmērs.

Par biksēm

Džinsiem ir jābūt gludiem un koriģējošiem. Tiem, jūsu figūra ir jāpadara slaidāka, bet kājas garākas. Aizmirstiet par džinsiem ar izšuvumiem, spīdumiem un mežģīnēm.

Apaļīgām sievietēm nedrīkst nēsāt bikses ar pazeminātu jostas vietu, jo tās vizuāli saīsina figūru. Labāk ir izvēlēties klasiskos džinsus un visus iespējamos svārku un kleitu variantus.

Nevajag baidīties no modernām biksēm, kurām ir pazemināta līnija starp kājām. Daudzi uzskata, ka tādas bikses padara kājas īsākas, patiesība ir pretēja, tās lieliski izskatās un vizuāli padara cilvēku slaidāku.

Ja jums ir apjomīgi gurni, tad jums derēs platas bises, kuras labi pieguļ gurniem un zīmuļveida svārki.

Sieviešu biksēm vajag būt brīvām gurnos un tām ir jābūt taisnam griezumam, tad tas noslēps ķermeņa trūkumus. Tādas bikses var papildināt ar pagarinātu žaketi.

Apspīlētas ādas bikses – tas nav tas apģērba gabals, kuru var sev atļauties sieviete ar kuplām ķermeņa formām.

Par krāsām

Apaļīgām sievietēm vajadzētu nēsāt melnas krāsas apģērbu, jo tas labi noslēpj daudzus ķermeņa trūkumus. Bet, velkot melnas krāsas apģērbu, vajag atcerēties izcelt savas priekšrocības, piemēram pievienot dažus košus elementus krūšu rajonā.

Zeķubikses, kuras jūs esat izvēlējusies pareizajā krāsā, vizuāli pagarinās jūsu kājas.

Vienas krāsas kostīmā, sieviete ar jebkuru figūru izskatīsies daudz slaidāka un garāka.

Sievietēm, kurām ir lielas krūtis, nevajag aizrauties ar brīva stila melnas krāsas apģērbu. Tas padara figūru smagnēju, noslēpj jostas vietu un pievieno liekus kilogramus.