Kā ar apģērba palīdzību noslēpt ķermeņa nepilnības?

Mūsdienās apģērbam ir daudz funkciju. Tas paredzēts ne vien lai mūs sasildītu un piesegtu intīmākās ķermeņa daļas, bet arī, lai mēs varētu piekoriģēt un noslēpt dažādas ķermeņa nepilnības. Pareizi izvēlēts apģērbs tiešām var darīt brīnumus un izmainīt cilvēka ķermeni līdz nepazīšanai, taču ir jāzina, kā to paveikt. Šeit būs daži noderīgi padomi, kā ar apģērba palīdzību noslēpt tipiskākos ķermeņa defektus.

Izvēlieties savam auguma tipam atbilstošu jostasvietu

Visbiežāk sievietes satraucas par pārāk apaļīgiem gurniem un vidukli. Tas ir normāli, jo sievietēm parasti liela daļa ķermeņa tauku uzkrājas tieši šajās zonās. Pat tad, ja pārējais augums ir slaids, vai pat atlētisks, neliela riepiņa tik un tā var veidoties. Par to nav jāsatraucas, jo šo defektu viegli var nomaskēt, izvēloties bikses ar augstāku jostasvietu. Ja problemātiskā zona ir gurni, derēs vidēja vai augsta jostasvieta, bet ja tauki uzkrājas viduklī, derēs augsta jostasvieta. Tas arī pagarinās kājas un liks jums izskatīties slaidākai.

Izvairieties no ļoti pieguļoša apģērba

Pieguļošs apģērbs ir to sieviešu privilēģija, kurām ir perfekts augums bez nevienas liekas tauku krociņas vai rieviņas. Pieguļošs apģērbs apņem augumu un izceļ visas ķermeņa aprises. Ja tās ir perfektas, tērps izskatīsies lieliski, bet, ja nē, visi pamanīs pat vismazākās ķermeņa nepilnības. Ja vēlaties apspiestu apģērbu, kas pieguļa augumam un izceļ, piemēram vidukli, izvēlieties bieza auduma apģērbu, kas neiespiedīsies tauku krociņās, bet tās nosegs. Ja tomēr ļoti, ļoti gribat izmēģināt tiešām piegulošu apģērbu, vismaz izmantojiet koriģējošo veļu zem tā.

Izvēlieties atbilstošu apģērba izmēru

Daudzas sievietes dažādu iemeslu dēļ, pērk apģērbu, kas viņām ir par mazu. Dažām tas ir psiholoģisks triks, lai iestāstītu sev, ka viņa ir tievāka, nekā patiesībā, bet citas vienkārši uzskata, ka mazāks, pieguļošāks apģērbs labāk izceļ ķermeņa formas. Patiesībā, tādā veidā tikai izcelsiet to, ko nevajag. Apģērbs neizskatīsies labi, tas krokosies un pa satapām nāks laukā jūsu atkailinātā miesa. Tas nemaz neieklausās pievilcīgi, tāpēc vienmēr izvēlieties apģērbu, kas pareizi pieguļ un krīt uz jūsu augumu.

Iemācieties izmantot krāsas kā optisko ilūziju

Krāsas var paveikt ļoti daudz, tikai ir jāiemācās ar tām strādāt. Pirmkārt, noteikti vajadzētu izvēlēties savam ādas tipam piemērotas apģērba krāsas, jo tas uzreiz izcels seju un padarīs koptēlu veiksmīgu. Tālāk ir jāiemācās spēlēties ar dažādiem toņiem un faktūrām. Varam nosaukt tipisko piemēru – vertikālas strīpas salidina, bet horizontālas paplašina. Šādu piemēru ir ļoti daudz. Pareizi izvelētas un sakombinētas krāsas ļaus izcelt tās vietas, kuras vajag izcelt un noslēpt tās, pie kurām jāpiestrādā.

Izceliet to, kas jums patīk

Atcerieties, ka, ar apģērbu, var ne tikai noslēpt, bet arī izcelt. Visu labo, kas jums savā ķermenī patīk jūs ar apģērba un aksesuāru palīdzību varat izcelt. Piemēram, ja jums ir tievs viduklis, nēsājiet jostas ap vidukli. Ja jums patīk savas kājas, atsedziet tās un izceliet ar lemingiem vai zeķubiksēm. Ja jum patīk savas krūtis, nebaidieties no mazliet dziļākiem izgriezumiem, vai blūzītēm, kas izceļ šo ķermeņa daļu.