Džinsu bikses katram auguma tipam

Džinsu bikses ir viena no garderobes detaļām, kurai jābūt ikkatras sievietes skapī. Džinus bikses ir ērtas, praktiskas, izturīgas un labi izskatās pilnīgi visām sievietēm. Ja uzskatāt, ka šis apģērba gabals nav domāts jums, jo džinsu bikses jum nepiestāv, jūs maldāties. Džinsu bikses mūsdienās ir tik ļoti dažādas un daudzveidīgas, ka ir iespējams atrast sev piemērotu modeli, lai arī kādas būtu jūsu ķermeņa aprises un formas. Šeit būs noderīga pamācība, kā izvēlēties džinsu bikses atbilstoši ķermeņa tipam.

Bumbiera tipa figūra
Bumbiera tipa figūra nozīmē, ka sievietei ir izteikti, plati gurni, šaurs viduklis un šaura plecu daļa. Izvēloties džinsus šādai figūrai, mērķis ir panākt, ka tiek izcelta sievišķīgā ķermeņa augšdaļa un mazliet tiek paslēpti izteiktie gurni. Vienkāršāk sakot, ir jācenšas izlīdzināt nevienmērīgo ķermeņa sadalījumu. To var panākt izvēloties taisna piegriezuma džinsus, ar nelielu paplatinājumu sākot no ceļgala. Jāizvairās no izteikti apspiestām biksēm, kas vēl vairāk izcels gurnus. Tāpat vajadzētu izvēlēties tumšas krāsas bikses, kas vizuāli padara slaidāku. Noteikti vajadzētu izvēlēties džinsus ar normālu vai paaugstinātu jostasvietu, jo īpaši īsa auguma sievietēm ar bumbiera figūru.

Ābola tipa figūra
Ābola tipa figūra nozīmē, ka sievietei ir slaidas kājas un gurni un plata ķermeņa augšdaļa. Šajā gadījumā problemātiskā zona ir viduklis, bet vietas, ko vajadzētu izcelt ir krūtis un slaidās kājas, ko var panākt ar piemērotiem džinsiem. Džinsi ar paplašinātiem galiem radīs harmoniju kopējā tēlā un balansēs augšpuses un apakšpuses proporcijas. Vajadzētu izvēlēties džinsus ar pazeminātu vai arī tieši paaugstinātu jostas vietu, bet jāizvairās no džinsiem ar jostas vietu tieši viduklī, jo tā ir ķermeņa platākā vieta. Noteikti džinsus nevajadzētu papildināt ar jostām, kas izceļ vidukli. Krāsas džinsiem var būt dažādas, bet gaišākas bikses vairāk uzliks uzsvaru uz ķermeņa apakšdaļu.

Smilšu pulksteņa figūra
Smilšu pulksteņa figūra tiek uzskatīta par ideālo. Tas nozīmē, ka gurni un krūtis ir apmēram vienādā platumā un ir izteikts viduklis. Ja jums ir paveicies ar šādu figūru, atliek vien izcelt šīs dabas dotās perfektās formas. Šajā gadījumā derēs teju jebkādi džinsi – apspiesti, ar paplatinātiem galiem, taisnu utt. Varbūt nebūtu ieteicams izvēlēties ļoti platus, maisveida džinsus, kas noslēps formas. Notriekti varat likt jostas, kas izceļ vidukli. Ja esat īsa auguma sieviete ar smilšu pulksteņa figūru, nebūtu ieteicams izvēlēties džinsus ar pazeminātu jostasvietu, kas vizuāli padarīs kājas īsākas.

Taisnstūra figūra
Taisnstūra figūra nozīmē, ka gurni un krūtis ir apmēram vienādā platumā, taču nav izteikts viduklis un dibens. Šajā gadījumā ir jācenšas vizuāli radīt izteiktākas formas. To var panākt dažādi. Viens variants ir džinsi ar paplašinātiem galiem un zemu jostasvietu. Tāpat varat izvēlēties taisnas vai pieguļošas bikses ar augstu jostasvietu, kas papildināta ar izteiktu jostu. Gurnus vizuāli iespējams paplašināt ar dažādiem dekoriem, piemēram, balinājumiem. Ļoti svarīgi ir arī prast izvēlētajiem džinsiem pieskaņot ķermeņa augšdaļu, lai nerastos problēmas ar proporcijām.