Cimdi skārienjūtīgajiem telefoniem

touch screen gloves

Mūsdienās lielākajam vairumam cilvēku ir viedtālruņi, kuri nu jau visi ir aprīkoti ar skārienjūtīgajiem ekrāniem. Bet līdz ko laiks paliek vēsāks un tu sāc valkāt cimdus, lai neapsaldētu savar rokas, šie skārienjūtīgie ekrāni kļūst par problēmu, jo tev nākas vilkt nost cimdus, kaut vai, lai atbildētu uz telefona zvanu. Risinājums šai problēmai ir cimdi, kuri ir īpaši piemēroti skārienjūtīgo ekrānu telefoniem. Vienalga, vai tu iegādājies šādus cimdus veikalā, vai radi tos pats, tie atvieglos tavu ikdienu, un tev nebūs jāsaldē rokas, lai izmantotu savu viedtālruni.

Skārienjūtīgo telefonu cimdi pēc izskata parast neatšķiras no parastajiem cimdiem, jo nu jau ir iespēja tos iegādāties visdažādākajos dizainos, krāsās un lielumos. Vienīgā atšķirība cimdiem, kuri ir paraudzēti skārienjūtīgo ekrānu ierīšu izmantotājiem, un parastajiem cimdiem ir, ka šo skārienjūtīgo ekrānu draudzīgo cimdu pirkstu galos ir iestrādāts speciāls diegs, kurš ir vadītspējīgs un vadīs tava ķermeņa elektrisko strāvu, kas atļaus tev brīvi izmantot savu skārienjūtīgā ekrāna ierīci.

Labākie internetā pieejamie cimdi skārienjūtīgajiem ekrāniem ir Glider gloves un Mujjo’s Double Layerd Gloves. Abu šo firmu cimdi ir veidoti ar oderi, kas daudz labāk uzturēs siltumu. Papildus skārienjūtīgam ekrānam piemērotiem pirkstu galiem, uz šo cimdu plaukstām ir arī gumijas iestrādnes, kas neļaus tavam telefonam izslīdēt no rokām, kā arī ļaus daudz vieglāk izmantot telefonu esot kustībā. Un arī Glove.ly cimdi ir lielisks variants īpaši tiem, kuriem patīk un kuri vēlas ādas cimdus, bet joprojām grib izmantot arī savu viedtālruni vai planšeti.

Bet, ja tu nevēlies izdot daudz naudas vienkārši, lai iegādātos cimdus, kuri atļaus tev izmantot tavu skārienjūtīgā ekrāna ierīci, tad tev ir iespēja arī pārveidot savus ierastos cimdus par skārienjūtīgā telefona cimdiem. Tev ir divi varianti. Tu vari vienkārši iegādāties termālo pastu, kura parasti tik izmantota datoriem, un ar to iesmērēt parastu cimdu galus. Jāsaka gan, ka šāds risinājums neizskatās pārāk estētiski, tādēļ, ja tev ir būtisks cimdu izskats, tad izvēlies otro manis piedāvāto variantu – iegādājies vadītspējīgu diegu, un iešuj to savu cimdu pirkstu galos. Šīs variants izskatīsies labā, īpaši, ja pacentīsies diegu iešūt kādā rakstā, piemēram, zvaigznes vai sniegpārslas formā, taču, protams, tik uz tā būs visai pamanāms.

Vienalga, vai tu izvēlies skārienjūtīgo telefonu cimdus iegādāties veikalā vai internetā, vai pārvērst savus mīļākos cimdus par cimdiem, kuri darbosies ar skārienjūtīgo ekrānu ierīcēm, tie ir lielisks veids, kā izmantot savu mobilo telefonu vai planšetdatoru arī rudenī, ziemā un pavasarī, neapsaldējot rokas vai pirkstus un neliekot savai roku ādai paciest vēju, aukstumu un salu. Vairs nekad tev nebūs jāizvēlas starp telefona zvana pieņemšanu un roku siltumu.