2017. gada rudens un ziemas modes tendences

Mainoties laikam, mainās arī modes tendences. Šī gada rudens uz ziemas kolekcijās dizaineri un vadošie modes nami ir iekļāvuši gan daudz jaunu, nebijušu vēsmu, gan arī jau vairākas sezonas pēc kārtas saglabājuši dažas raksturīgas modes iezīmes. Tad nu skatīsimies, ar ko vajadzētu papildināt savu garderobi šī gada rudenī un ziemā.

Adījumi

Dažādi adījumi un raupja trikotāža r aukstās sezona klasika, jo šāds apģērbs ir ne vien skaists un stilīgs, bet arī praktisks, taču šogad tā ir viena no vadošajām modes tendencēm, ko savās kolekcijās iekļāvuši teju visi vadošie modes zīmoli. Īpaši aktuāli ir gari, masīvi adītie džemperi. Kas ir neparasti, tie tiek kombinēti ar gariem vai pusgariem svārkiem, ne tikai biksēm. Bez džemperiem, aktuālas ir arī adītas jakas, mēteļi un pat adītas pusgarās zeķes.

Izšuvumi

Nu jau kādu laiku modē ir izšuvumi. Tie bija vērojami gan pavasara un vasaras kolekcijās, gan tagad arī rudens un ziemas kolekcijās. Īpaši aktuāli ir krāsaini izšuvumi ar ziedu motīviem uz džinsa auguma, taču arī, piemēram, sīki un nemanāmi izšuvumi ir izteikta modes tendence. Ļoti aktuāli ir izšūti uzraksti, kā arī sīki ornamenti uz kleitām un blūzēm. Izšuvumu pluss ir tāds, ka tie pilda aksesuāru funkciju un papildus dekori kopējam tērpam nav nepieciešami.

Sporta apavi

Jau vasarā varējām vērot, ka savu uzvaras gājienu svin sporta apavi un kedas. Tos varēja kombinēt ne tikai ar džinsiem vai sportiska stila apģērbu, bet pat ar meitenīgām vasaras kleitiņām. Rudens sezonā nekas diži nav mainījies – sporta apavi vēl joprojām ir aktualitāte, turklāt, jo masīvāki un izteiktāki, jo labāk. Vēl stilīgāk ir porta apavus kombinēt ar interesantām zeķēm. Sporta apavus var kombinēt pat ar loti elegantu, sievišķīgu apģērbu. Tiek lēsts, ka sporta apavi būs modē vēl labu laiku, tāpēc droši varat ar tiem papildināt savu garderobi.

Millenium stils

Ļoti aktuāls šosezon ir tā dēvētais millenium stils jeb 2000. gadu apģērbu modes tendences. Šis stils ir ļoti līdzīgs 90. gadu stilam, taču ar mazām atšķirībām. Ja atceramies, ap 2000. gadu modē bija īsi, plati topiņi, džinsu bikses ar paaugstinātu jostasvietu, džinsu jakas, masīvi džemperi, rūtaini krekli, u.c. Gandrīz viss, ko valkājām 2000. gadu sākumā nu atkal ir modē.

Dzīvnieku valsts printi

Dzīvnieku printi, piemēram, leoparda vai zebras faktūras, ir kas tāds, kas ik pa laikam ienāk modē un ik pa laikam, no tās aiziet. Pašlaik dzīvnieku valsts printi ir pat ļoti aktuāli, taču ir jāprot tos pareizi kombinēt, tā lai koptēls nebūtu lēts un vulgārs. Leoparda raksti lieliski saderēs ar klasiska stila tērpu, kas papildināts ar dažādiem aksesuāriem. Sportiskam tēlam dzīvnieku faktūras noteikti nebūs iemērotas.

Spilgti sarkanā krāsa

Šajā sezonā aktuāli būs dažādi zemes toņi un metāliskas krāsas, taču krāsu karaliene ir koši sarkanā krāsa. Patiesībā, šī krāsa aktuāla bijusi vienmēr, taču nu tā ir manāma visās apģērbu kolekcijās. Aktuāli ir gan tīri sarkanie toņi, gan arī dažādi krāsu un toņu sajaukumi. Tas nozīmē, ka ikviena sieviete var atrast spilgti sarkano nokrāsu, kas atbilst viņas vizuālajam tēlam un raksturam.