2017. gada pavasara un vasaras galvenās modes tendences

Astoņdesmitie
Milzīgi pleci, ultra īsi svārki, bikses – banāni, gigantiskas rotaslietas, metālisks spīdums, lureks un mežģīnes, mēs jau kādreiz stāstījām, ka šajā sezonā, astoņdesmitie būs vismežonīgākā un “bezgaumīgākā”, pagājušā gadsimta dekāde. Dodieties uz sporta zāli, jo vasarā jums būs jārāda gan kājas, gan pleci.

Rozā
Šajā sezonā, modē būs, visi iespējamie rozā toņi, sākot ar maigi rozā un beidzot ar košu fuksiju. Beidzot, varēs izpausties ne tikai meitenes, pērkot tērpus šajā krāsa, bet arī viņu mammas.

Rozā kopā ar sarkano un rozā kopā ar violeto
Agrāk “aizliegtie” krāsu salikumi, tagad atkal ir modē. Jūs varat droši saskaņot viskošākos toņus, sākot ar rozā līdz pat ugunīgi sarkanam… un jūs būsiet balles karaliene.

Gaiši zilais ar oranžo un gaiši zilais ar zilo
Vēl viens, it kā “sliktas” gaumes piemērs – saskaņot gaiši zilo krasu ar vēl kaut kādu krāsu, kura neietilpst gaiši zilajā – pelēkajā, aukstajā krāsu gammā. Bet, pavērojiet… tāds krāsu salikums izskatās lieliski!

Kostīmi
Izklausās garlaicīgi, kā ofisā… neuztraucieties, mode arī te jums ir sagādājusi pārsteigumus. Šajā sezonā, droši varat teikt ardievas klasiskā stila uzvalkiem vīriešu stilā, kuri pēdējo sezonu laikā bija iemantojuši lielu popularitāti. Tagad, būs moderni nēsāt, maigi sakot, ļoti neparastus uzvalkus, ar platiem pleciem, augstu vai zemu aizdari ar milzīgām piedurknēm, cietiem vārdiem sakot, vienalga kādus, tikai ne klasiskos.

Kombinezoni
Brīžiem sāk likties, ka mūsdienu meitenes, vairs nespēj iedomāties savu dzīvi bez kombinezoniem. Šajā sezonā, tie atkal būs modē, bet tikai ar vienu nosacījumu, tiem priekšā, obligāti ir jābūt rāvējslēdzējam. Piedurknes var būt gan garas, gan īsas, vai arī to vispār var nebūt. Viss paliek jūsu ziņā.

Sports
Tas vienmēr ir modē, šajā sezonā, jau pieminēto, astoņdesmito stilā.

Polo
Klasisks T krekls ar polo aizdari, jaunajā sezonā būs citādāks – ar provokatīvu uzrakstu, kapuci un savilkumu visā garumā.

Svītras
Svītras vienmēr ir modē, bet šoreiz – īpaši agresīvi. Horizontālās un vertikālās, vienlaicīgi gan platas, gan šauras un visdažādākajās, it īpaši spilgtajās krāsās.

Punktainie audumi
Balti vai krāsaini punkti, nav nozīmes, bet tiem obligāti ir jābūt uz melna fona.

Ziedi
Šajās stilā ir vērojami divi galvenie virzieni: atklāts romu variants, kurš vairāk derēs brunetēm un naivā 60. gadu ģeometrija, kura labāk piestāvēs meitenēm ar gaišiem matiem. Vai otrādi.

Drapējums
Šajā pavasarī, vakarā, moderni būs uzvilkt maisveida kleitu, kura no vienas puses būs līdzīga seno grieķu apģērbam, bet no otras puses – savilktam izpletnim. Tādas kleitas ir ļoti ērtas un derēs jebkurai figūrai.

Akcents uz krūtīm
Nepieklājīgi dziļi dekoltē, asimetriski izgriezumi un sarežģīti piegriezumi – vēl viens veids, kā piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību. Tagad tie noteiks toni.

Caurspīdīga balta kleita
Vasarā sniegbalta kleita – ideāls risinājums. Šajā vasarā, baltajai kleitai ir jābūt vēl caurspīdīgākai.

Sirds
Lielisks veids kā parādīt, ka jūs esat ne tikai modes dāma un karjeriste, bet arī viegli ievainojama būtne.